Personale

Bibliotekschef

Benthe Hansen

Telefon: 72 33 48 14
E-mail: benthe.r.hansen@hjoerring.dk

 

Souschef

Janni Sørensen

Telefon: 72 33 48 25
E-mail: janni.soerensen@hjoerring.dk

 

Distriktsansvarlige

 

Adda Salomonsen

Distriktsansvarlig på Hirtshals Bibliotek / Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 07
E-mail: adda.salomonsen@hjoerring.dk

 

Brit Gro-Nielsen

Distriktsansvarlig på Sindal Bibliotek / Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 43
E-mail: brgro@hjoerring.dk

 

Frederik Christian Nielsen

Distriktsansvarlig på Vrå Bibliotek / Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 30
E-mail: frederik.christian.nielsen@hjoerring.dk

 

Tina Kragelund

Distriktsansvarlig på Løkken Bibliotek / Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 34
E-mail: tina.kragelund@hjoerring.dk

 

Personale

 

Anders Thomsen

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 16
E-mail: anders.thomsen@hjoerring.dk

 

Anne Heidmann

Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 06
E-mail: anne.heidmann@hjoerring.dk

 

Annette Winther Mortensen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72334837
E-mail: amort@hjoerring.dk

 

Benny Andersen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 18
E-mail: benny.andersen@hjoerring.dk

 

Bente Biegel

Digitale medier
Telefon: 72 33 48 08
E-mail: bente.biegel@hjoerring.dk

 

Betina Simonsen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 09
E-mail: betina.simonsen@hjoerring.dk

 

Bo Gerner Nielsen

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 77
E-mail: bo.gerner.nielsen@hjoerring.dk

 

Charlotte Nielsen

Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 46
E-mail: charlotte.nielsen@hjoerring.dk

 

Christian Medum Lauridsen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 32
E-mail: christian.medum.lauridsen@hjoerring.dk

 

Christian Tuemand Møller

IT
Telefon: 72 33 47 97
E-mail: christian.tuemand.moeller@hjoerring.dk

 

Erik Østergaard

Teknisk service
Telefon: 72 33 48 47
E-mail: erik.oestergaard@hjoerring.dk

 

Franz Thomsen

IT-ansvarlig
Telefon: 72 33 48 15
E-mail: franz.thomsen@hjoerring.dk

 

Gitte Mikkelsen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 38
E-mail: gitte.mikkelsen1@hjoerring.dk

 

Gitte Larsen

Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 17
E-mail: gitte.larsen@hjoerring.dk

 

Helle Clausen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 64
E-mail: helle.clausen@hjoerring.dk

 

Jane Hedegaard Lykkegaard

Cafémedarbejder
Telefon: 72 33 48 88
E-mail: jane.hedegaard.lykkegaard@hjoerring.dk

 

Jette Sørensen

Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 19
E-mail: jette.galsoee.soerensen@hjoerring.dk

 

Jette Vejby

Sekretariat
Telefon: 72 33 48 59
E-mail: jette.vejby@hjoerring.dk

 

Joan Høgsted Jensen

Seniorjob
Telefon: 72 33 48 13
E-mail: joan.hoegsted.jensen@hjoerring.dk

 

Karina Krabenhøft

Dekoratør
Telefon: 72 33 48 29
E-mail: karina.krabenhoeft@hjoerring.dk

 

Kristina Gade Sørensen

Dekoratør
Telefon: 72 33 48 22
E-mail: kristina.gade.soerensen@hjoerring.dk

 

Kurt Bak Pedersen

Teknisk service
Telefon: 72 33 48 41
E-mail: kurt.bak.pedersen@hjoerring.dk

 

Lars Simonsen

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 26
E-mail: lars.simonsen@hjoerring.dk

 

Lasse Kollerup Nielsen

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 24
E-mail: lasse.kollerup.nielsen@hjoerring.dk

 

Lene Høg  

Kommunikationsmedarbejder
Telefon: 72 33 48 35
E-mail: lene.hoeg@hjoerring.dk

 

Liza Signe Andersen

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 39
E-mail: lizaa@hjoerring.dk

 

Lone Due Bak

Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 27
E-mail: lone.due.bak@hjoerring.dk

 

Louise Brasholt

Digitale medier
Telefon: 72 33 48 75
E-mail: louise.brasholt@hjoerring.dk

 

Louise Mortensen

Rengøring
Telefon: 72 33 48 54
E-mail: louise.mortensen@hjoerring.dk

 

Maria Christine Vest Billingsøe

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 23
E-mail: maria.christine.vest.billingsoee@hjoerring.dk

 

Maria Gundersen

Rengøring
Telefon: 72 33 48 55
E-mail: maria.gundersen@hjoerring.dk

 

Maria Nørlund Marzban

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 45
E-mail: maria.noerlund.marzban@hjoerring.dk

 

Martin Jørgensen

Digitale medier
Telefon: 72 33 48 48
E-mail: martin.joergensen@hjoerring.dk

 

Mona Søndergaard

Ekspedition og materialestyring
Telefon: 72 33 48 04
E-mail: mona.soendergaard@hjoerring.dk

 

Nujaree Olsen

Rengøring
E-mail: nujaree.olsen@hjoerring.dk

 

Per Egeberg Bech

Cafémedarbejder
Telefon: 72 33 48 88
E-mail: per.egeberg.bech@hjoerring.dk

 

Pernille Jespersen

Udvikling, læring og aktiviteter
Telefon: 72 33 48 61
E-mail: pernille.jespersen@hjoerring.dk

 

Randy Chemnitz Dideriksen

Formidling og litteratur
Telefon: 72 33 48 58
E-mail: randy.chemnitz.dideriksen@hjoerring.dk

 

Susanne Gjøderum Danielsen

Økonomi
Telefon: 72 33 48 72
E-mail: sgd@hjoerring.dk

 

Vivi Wilms

Cafémedarbejder
Telefon: 72 33 48 88
E-mail: vivi.wilms@hjoerring.dk